Modernizacje wytłaczarek

 

Przebudowa i modernizacja wytłaczarek

 

Firma Trans-West oferuje Państwu odnowienie i przebudowę wytłaczarki na urządzenie do produkcji rur wielowarstwowych, folii i osłon..

 

Do tego celu oferujemy narzędzia skręcająco-rozdzielające z odpowiednim wysokowydajnym ślimakiem barierowym do współwytłaczania produktów dwu i wielowarstwowych oraz sterowanie dla ślimaków wielokrotnych wraz z ekranem dotykowym i pamięcią dla produkcji powtarzalnej i nadzorowanej według normy ISO.

                
 

Nasi niemieccy partnerzy i dostawcy rozporządzają długoletnim doświadczeniem w dziedzinie wytłaczania i współwytłaczania poliolefin, ABS, polistyrenu, poliamidu i innych technicznych materiałów typu gumy i tworzyw sztucznych (PCW tylko w ograniczonym zakresie). Ponadto oferujemy optymalizację jakości i wydajności, różne grubości poszczególnych warstw w powiązaniu z wysokowydajnymi ślimakami uniwersalnymi o najwyższej trwałości do wielu tworzyw sztucznych.

 
 

Jesteśmy w stanie realizować grubości warstw rzędu 3 μm dla najmniejszych średnic węży (technika medyczna), różne grubości warstw lub układy wielowarstwowe (do siedmiu warstw) do wytwarzania rur do średnicy do 1 600 mm (rury kanałowe).

Dostarczamy układy dwuwarstwowe do tworzywa oryginalnego i przerabianego wtórnie, jak również wielowarstwowe układy PE z wykładziną EVOH zewnętrzną lub wewnętrzną. Ponadto nasze systemy mogą być wykonywane jako konstrukcje modułowe, co pozwala na redukcję kosztów. W przypadku systemu pięciowarstwowego przejście na systemy trójwarstwowe lub różne grubości warstw zachodzi dzięki prostym narzędziom dzielącym

 
 

 

 

Plik do pobrania wersja w formacie .pdf

 

 

 

KONTAKT
P.P.H.U. TRANS-WEST GmbH Sp. z o.o.

tel.: (61) 28 526 63
fax: (61) 28 702 65
e-mail: biuro@transwest.pl

PRZEGLĄD PRODUKTÓW DO POBRANIA

pobierz

SPRAWDŹ NAS NA: