Grzałki rurowe

 

Grzałki rurowe

 
       Grzałki rurowe są stosowane w prawie wszystkich urządzeniach grzewczych. Są łatwe do ukształtowania i posiadają wspaniałe właściwości mechaniczne (stabilność) i elektryczne (wytrzymałość na przebicie napięcia, długa żywotność). Pomimo, że grzałki rurkowe są dostępne już od wielu lat, to cały czas pojawiają się nowe rozwiązania i innowacje dla nich. Grzałki rurowe wkręcane są przeznaczone głównie do współpracy z cieczami natomiast grzałki żebrowane do ogrzewania powietrza.           
Wkręcane rurowe elementy grzejne są standardowym rozwiązaniem dla wszystkich procesów, gdzie ogrzewane są ciecze lub gazy. Grzałka jest montowana w zbiorniku lub kanale powietrznym gwintem G1½”. Głowica przyłączeniowa ma klasę ochronną IP54 i zawiera, w zależności od modelu, pokrętło do płynnej regulacji temperatury lub/i zabezpieczenie temperaturowe. Część montażowa i grzejna wykonane są ze stali szlachetnej (2.4858) odpowiedniej dla mediów siarczanych, fosforowych i słonych
 
 
Grzałki żebrowane są idealnym rozwiązaniem dla ogrzewania przepływu powietrza lub innych gazów. Poprzez specjalny kształt żeber powierzchnia grzejna jest zawsze jak największa. Podstawą tych elementów grzejnych jest grzałka rurkowa 8,5 mm. Standardowa średnica zewnętrzna użebrowania to 28 mm. Grzałki mogą być dostarczone w postaci prostej, w kształcie litery „U”, okrągłej oraz możliwe są wykonania niestandardowe.
 
 

Plik do pobrania - wersja w formacie .pdf

 

 

 

KONTAKT
P.P.H.U. TRANS-WEST GmbH Sp. z o.o.

tel.: (61) 28 526 63
fax: (61) 28 702 65
e-mail: biuro@transwest.pl

PRZEGLĄD PRODUKTÓW DO POBRANIA

pobierz

SPRAWDŹ NAS NA: