Perforacja na gorąco AFS

 

Perforacja na gorąco AFS

     

Urządzenia do perforacji firmy AFS są z sukcesem stosowane na całym świecie. Gorące igły wykonują otwory w folii wykonanej np. z PE lub PP, co czyni je przydatnymi w wielu aplikacjach i gałęziach przemysłu. Na przykład w przemyśle spożywczym perforowane opakowanie jest szybciej wypełnione, utrzymuje świeżość pieczywa i warzyw przez dłuższy czas i zapewnia lepszą wymianę wilgoci.

Urządzenie może stać się integralną częścią dowolnej linii produkcyjnej dopasowując prędkość perforujących igieł do prędkości linii. Prostota montażu i demontażu wałka perforującego w połączeniu z modułową konstrukcją segmentów igłowych umożliwia szybką zmianę wzoru perforacji. Dodatkowo można ustawić głębokość nakłuwania i utrzymywać ją w sposób ciągły dzięki specjalnemu elektronicznemu systemowi wraz z cyfrowym wyświetlaczem pokazującym dokładną głębokość perforacji.

Urządzenie może być wyposażone w szereg dodatkowych opcji np. w fotokomórkę, która będzie czuwała nad ewentualnym zerwaniem taśmy i w porę odsunie lub zatrzyma urządzenie. Istnieje również możliwość pracy w trybie przerywanym.

                  

Opis urządzenia - plik .pdf

Specyfikacja - plik .pdf 

Karta zapytania

 

 

 

 

 

 

KONTAKT
P.P.H.U. TRANS-WEST GmbH Sp. z o.o.

tel.: (61) 28 526 63
fax: (61) 28 702 65
e-mail: biuro@transwest.pl

PRZEGLĄD PRODUKTÓW DO POBRANIA

pobierz

SPRAWDŹ NAS NA: